"... kikívánkozik belőlem, hogy nem csak a gyerek számára volt felhőtlen ez a két év, hanem nekem, mint szülőnek is hihetetlen megkönnyebbülés és jó érzés volt, hogy nem kell aggódnom, biztosan jó kezekben van a fiunk. Végre úgy érezhettük, hogy társat, együttműködő partnert kaptunk a tanári kar és főképpen Andrea, mint osztályfőnök személyében. Végre nem csak nekünk volt fontos a gyermekünk, hanem végig azt éreztük, hogy Nektek is az. Nem csak egy oldal volt az osztálynaplóban, egy a sok diák közül, hanem valaki, akinek a fejlődésére figyeltetek, rengeteg energiával segítettétek, elviseltétek, megértettétek sokszor nem könnyű viselkedését. Köszönjük! Összegezve: nagyon hálásak vagyunk a fáradozásaitokért, szellemi-didaktikai szaldótok egyértelműen pozitív, ebben biztosak lehettek.

Katona Tibor és Balázs Judit"

 


Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola,  Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú  Művészetoktatási Intézmény Szeged
TÁLTOS ISKOLA SZEGED - A DÉL-ALFÖLDI MAGÁNISKOLA