A szegedi Táltos Tehetséggondozó Iskola órarendje:

 

1. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magyar Magyar Testnevelés Testnevelés Magyar
2 Magyar Testnevelés Magyar Magyar Környezetismeret
3 Matematika Angol Matematika Magyar Technika, életvitel és gyakorlat
4 Testnevelés Matematika Vizuális kultúra Matematika Testnevelés
5 Ének Felügyelet(ebéd) Vizuális Kultúra Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
6 Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
7 Iskolaotthon (informatika) Erkölcstan

Iskolaotthon(magyar)

Ami festészet

Iskolaotthon(magyar)

AMI dráma

festészet

8 Angol Ének Iskolaotthon(matematika) Iskolaotthon(matematika)

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

2. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magyar Testnevelés Magyar Magyar Magyar
2 Testnevelés Vizuális kultúra Magyar Testnevelés Testnevelés
3 Matematika Vizuális kultúra Ének Matematika Környezetismeret
4 Ének Angol Matematika Angol Matematika
5 Magyar Magyar Erkölcstan Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
6 Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
7 Iskolaotthon(angol) Iskolaotthon(magyar) Testnevelés/AMI festészet

Iskolaotthon(matematika)

Matematika tehetséggondozás

AMI dráma

AMI festészet

8 Iskolaotthon(informatika)

Iskolaotthon(matematika)

Matematika tehettséggondozás

Technika, életvitel és gyakorlat Iskolaotthon(magyar)

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

3. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matematika Magyar Testnevelés Magyar Testnevelés
2 Magyar Matematika Magyar Testnevelés Magyar
3 Testnevelés Angol Matematika Matematika Környezetismeret
4 Magyar Testnevelés Angol Magyar Vizuális kultúra
5 Technika, életvitel és gyakorlat Ének Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Vizuális kultúra
6 Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
7 Ének

Iskolaotthon(matematika)

Matematika tehettséggondozás

Iskolaotthon(angol)

AMI festészet

Iskolaotthon(magyar)

AMI dráma

AMI festészet

8 Erkölcstan Iskolaotthon(magyar) Iskolaotthon(informatika)

Iskolaotthon(matematika)

Matematika tehetséggondozás

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

4. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Tetsnevelés Magyar Erkölcstan Magyar Magyar
2 Magyar Magyar Ének Angol Magyar
3 Ének Környezetismeret Testnevelés Magyar Testnevelés
4 Technika, életvitel és gyakorlat Testnevelés Matematika Matematika Matematika
5 Matematika Angol Angol Testnevelés Felügyelet(ebéd)
6 Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd) Felügyelet(ebéd)
7

Vizuális kultúra

Matematika tehetséggondozás

Tanulószoba Iskolaotthon(informatika/AMI festészet Angol

AMI dráma

AMI festészet

8 Vizuális kultúra Tanulószoba

Matematika tehetséggondozás

tanulószoba

Tanulószoba

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

5. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Informatika Erkölcstan Magyar Történelem Matematika
2 Angol Ének Matematika Matematika Testnevelés
3 Magyar Testnevelés Történelem Magyar Osztályfőnöki
4 Matematika Magyar Testnevelés Testnevelés Vizuális kultúra
5 Matematika Magyar Testnevelés Testnevelés Vizuális kultúra
6 Testnevelés Természetismeret Természetismeret Angol Technika, életvitel és gyakorlat
7 Dráma Angol Angol Napközi Felügyelet(ebéd)
8 Napközi

Napközi

AMI dráma

Napközi

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

6. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Erkölcstan Informatika Történelem Angol Matematika
2 Ének Matematika Magyar Magyar Vizuális kultúra
3 Angol Testnevelés Magyar Természetismeret Technika, életvitel és gyakorlat
4 Testnevelés Természetismeret Testnevelés Testnevelés Angol
5 Magyar Osztályfőnöki Matematika Történelem Testnevelés
6 Napközi Napközi Matematika Angol Magyar
7 Napközi

Napközi

AMI dráma

Napközi

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

8 Napközi

Napközi

AMI dráma

Napközi/AMI festészet

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

7. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Angol Angol Fizika Biológia Földrajz
2 Testnevelés Kémia Testnevelés Magyar Technika, életvitel és gyakorlat
3 Történelem Fizika Informatika Magyar Testnevelés
4 Matematika Matematika Erkölcstan Matematika Matematika
5 Magyar Testnevelés Történelem Kémia Angol
6 Osztályfőnöki Ének Biológia Testnevelés Napközi
7 Vizuális kultúra Angol Napközi

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

8 Napközi

Napközi

AMI dráma

Napközi

AMI festészet

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet

8. osztály

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Földrajz Földrajz Angol Angol Angol
2 Magyar Informatika Angol Kémia Matematika
3 Testnevelés Erkölcstan Testnevelés Történelem Testnevelés
4 Matematika Ének Fizika Magyar Magyar
5 Matematika Testnevelés Magyar Magyar Biológia
6 Osztályfőnöki Kémia Történelem Testnevelés Napközi
7 Napközi Magyar Matematika

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

8 Napközi

Napközi

AMI dráma

Napközi

AMI festészet

Informatika tehetséggondozás

Napközi

AMI dráma

AMI festészet

9 Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet Délutáni ügyelet