Bus Kristóf 4. osztály Tarsoly Anita Pangea 33%
Bus Kristóf 4. osztály Németh Gabriella Bendegúz Környezetismereti verseny döntős
Gál Ádám 4. osztály Tarsoly Anita Pangea 30%
Hegyközi Ferenc Zsombor 7. osztály Nógrádi Stella Bendegúz történelemverseny bronzfokozatú kitűnő
Kis Jázmin 7. osztály Németh Gabriella Városi Szavalóverseny döntős
Kiss-Bottyán Bendegúz 7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 99. helyezés
Kiss-Bottyán Bendegúz 7. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 63. helyezés
Kiss-Bottyán Bendegúz 7. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 1262. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 9. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 45. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Tarsoly Anita Sziporka országos levelező verseny 14. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Nógrádi Stella Bendegúz aranyfokozatú kitűző, megyei forduló 9. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Nógrádi Stella Zrínyi Ilona matematikaverseny 45. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály Nógrádi Stella Sziporka matematika verseny 14. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   Asztalitenisz Diákolimpia városi forduló 3. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   Asztalitenisz Mikulás Kupa Diákverseny 1. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   Asztalitenisz ATSK Diákverseny 2. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   Asztalitenisz Csongrád Megyei Utánpótlás Bajnokság 2. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   "VERSengő ürgeképek" pályázat 3. helyezés
Kókai Ákos 2. osztály   "Túzokok és évszakok" természetvédelmi pályázat 2. helyezés
Kovács Zalán 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 30. helyezés
Kovács Zalán 4. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő résztvett
Kovács Zalán 4. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 67. helyezés
Kovács Zalán 4. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 2558. helyezés
Kovács Zalán 4. osztály Tarsoly Anita Pangea 50%
Kovács Zalán 4. osztály Németh Gabriella Könyv-Fa-Ló Gyermekklub logópályázat városi forduló 3. helyezés
Laudisz Boglárka 4. osztály Németh Gabriella Országos Honismereti Tanulmányi verseny megyei döntő 5. helyezés
Lénárt Csongor 3. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 32. helyezés
Lénárt Csongor 3. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 7. helyezés
Lénárt Csongor 3. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 191. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 16. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 4. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Bonifer levelező verseny döntőbe jutott
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Bonifer országos verseny 3. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Sziporka országos levelező verseny 65. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 3. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 60. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Tankerületi verseny megyei forduló 9. helyezés
Mindszenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Pangea 63%
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 3. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 44. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Makkosházi 13. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Kalmár megyei döntő 29. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Bonifer levelező verseny döntőbe jutott
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Bonifer országos verseny bejutott
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Sziporka országos levelező verseny 28. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 25. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 510. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Tarsoly Anita Pangea 97%
Mindszenti Gergő 5. osztály Erdős-Nagy Judit NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei  21. helyezés
Mindszenti Gergő 5. osztály Erdős-Nagy Judit Bendegúz Tudásbajnokság megyei 8. helyezés
Mindszenti Gergő 5. soztály Kolonics Krisztina Tabán teszt túra bejutott
Mindzsenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Zrínyi országos döntő 45. helyezés
Mindzsenti Balázs 3. osztály Tarsoly Anita Kalmár megyei döntő 10. helyezés
Mojzes Máté 2. osztály Szabó Amanda Bendegúz levelező forduló aranyfokozat
Mojzes Máté 2. osztály Szabó Amanda Bendegúz megyei döntő 9. helyezés
Mojzes Máté 2. osztály   Bozsik Labdarúgó Kupa 1., 3., 4., 5. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 1. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Bendegúz országos döntő bejutott
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 16. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Makkosházi 4. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Kalmár megyei döntő 4. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Bonifer levelező verseny döntőbe jutott
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 13. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 226. helyezés
Pipicz András 7. osztály Tarsoly Anita Pangea 77%
Pipicz András 7. osztály Erdős-Nagy Judit Arany János Magyarverseny osrszágos 10. helyezés
Pipicz András 7. osztály Erdős-Nagy Judit NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei  1. helyezés
Pipicz András 7. osztály Erdős-Nagy Judit NyelvÉsz tanulmányi verseny országos  27. helyezés
Pipicz András 7. osztály Nógrádi Stella Kálti Márk történelemverseny iskolai döntő
Pipicz András 7. osztály Kolonics Krisztina Tabán teszt túra bejutott
Pipicz András 7. osztály Kolonics Krisztina Play and Win Levelezős verseny országos döntő 3. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 5. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 51. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Bonifer levelező verseny döntőbe jutott
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Sziporka országos levelező verseny 61. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 41. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 904. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Tarsoly Anita Pangea 80%
Pipicz Nikolett 5. osztály Erdős-Nagy Judit NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei  24. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Erdős-Nagy Judit Bendegúz Tudásbajnokság megyei 3. helyezés
Pipicz Nikolett 5. osztály Kolonics Krisztina Tabán teszt túra bejutott
Simonyi santál 7. osztály Kolonics Krisztoa Shakespeare műfordító verseny megyei forduló 28. helyezés
Szloboda Bence Antal 4. osztály Nógrádi Stella Bendegúz verseny bronzfokozatú kitűző
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz megyei döntő 4. helyezés
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Zrínyi megyei döntő 85. helyezés
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Makkosházi 12. helyezés
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Kengurú megyei döntő 16. helyezés
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Kengurú országos döntő 608. helyezés
Takács Dominik 6. osztály Tarsoly Anita Pangea 57%
Takács Dominik 6. osztály Nógrádi Stella Bendegúz történelemverseny ezüstfokozatú kitűző
Takács Dominik 6. osztály Nógrádi Stella Bendegúz történelemverseny megyei forduló 3. helyezés
Ződi Laura 7. osztály Kolonics Krisztina Tabán teszt túra bejutott

 

Kis Jázmin 4. osztály Nógrádi Stella ,,Népek tavasza" csapatverseny 14. helyezés
Laudisz Boglárka
Kovács Zalán
Szloboda Bence

 

Mindszenti Gergő 5. osztály Erdős-Nagy Judit Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló 6. helyezés
Verba-Szögi Marcell 
Hidegkuti Ádám
Pipicz Nikolett

 

Károlyi Mihály 6. osztály Nógrádi Stella ,,Népek tavasza" csapatverseny 15. helyezés
Takács Dominik

 

Hegyközi Ferenc Zsombor 7. osztály Erdős-Nagy Judit Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló 4. helyezés
Jáger Anna
Kiss-Bottyán Bendegúz Tibor
Pipicz András