Bíró Hanna eredményei ebben a tanévben:

2015. május Európa Kupa 3. helyezett Wörgl-ben
2014. Turul Kupa Tatabánya D korcsoport 3. hely
2015. Felnőtt és Junior Összetett OB, Budapest Városligeti Műjégpálya 2. hely
2015. Frillensee Cup Inzell longtrack ( jégkorcsolya ) 300m 2. hely, 500m 3. hely
II. GörDeszk Kupa Fedettpályás Bajnokság 2. hely
VI. Homokhát Kupa Fedettpályás Bajnokság 2. hely
2015. Dóm Kupa Szeged C korcsoport összesített eredmény ( 500m, 1000m, 1800m, 3000m ) 6. hely
37. Internationalen Kriterium Gros-Gerau 11. hely

Pipicz Niki táncversenyek sokasága…

Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 68. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Erdős Judit XVI. nyelvÉsz tanulmányi verseny - megyei forduló 7. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 42. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 7. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Orchidea Pangea Matematikaverseny döntős

 

 

Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 9. hely
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 2. hely
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 17. hely

 

 

Bus Kristóf 3. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 81. hely
Bus Kristóf 3. osztály Németh Gabriella Bendegúz Környezetismeret Verseny - megyei döntő 20. hely
Bus Kristóf 3. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Környezetismeret Verseny - levelező forduló arany fokozat
Gál Ádám 3. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Gyulai-Nagy Tamás 7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 84. hely
Kiss-Bottyán Bendegúz 6. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 130. hely
Kiss-Bottyán Bendegúz 6. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 30. hely
Kovács Zalán 3. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 48. hely
Kovács Zalán 3. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Kovács Zalán 3. osztály Tarsoly Anita Orchidea Pangea Matematikaverseny döntős
Kovács Zalán 3. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 40. hely
Lénárt Csongor 2. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 26. hely
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 9. hely
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 2. hely
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Mindszenti Balázs 2. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 17. hely
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 99. hely
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 12. hely
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 4. hely
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Bonifert Matematikaverseny - döntő 15. hely
Mindszenti Gergő 4. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 54. hely
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 22. hely
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 28. hely
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 4. hely
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Orchidea Pangea Matematikaverseny döntős
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Bonifert Matematikaverseny - döntő 53. hely
Petka Ádám Péter 5. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 18. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 24. hely
Pipicz András 6. osztály Erdős Judit Arany János Magyarverseny - országos döntő 6. hely
Pipicz András 6. osztály Erdős Judit XVI. nyelvÉsz tanulmányi verseny - megyei forduló 8. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 5. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 1. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - országos döntő 13. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Orchidea Pangea Matematikaverseny döntős
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Bonifert Matematikaverseny - döntő 16. hely
Pipicz András 6. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 17. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 68. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Erdős Judit XVI. nyelvÉsz tanulmányi verseny - megyei forduló 7. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 42. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 7. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Orchidea Pangea Matematikaverseny döntős
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Bonifert Matematikaverseny - döntő 16. hely
Pipicz Nikolett 4. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 38. hely
Szelle Bálint 8. osztály Csukás Andrea Bor Pál Fizikaverseny - városi forduló eredményes szereplés
Takács Dominik 5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló 76. hely
Takács Dominik 5. osztály Tarsoly Anita Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei forduló 30. hely
Takács Dominik 5. osztály Tarsoly Anita Bonifert Matematikaverseny - döntő 101. hely
Takács Dominik 5. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 27. hely
Verba-Szögi Marcell 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - levelező forduló arany fokozat
Verba-Szögi Marcell 4. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny - megyei döntő 23. hely
Verba-Szögi Marcell 4. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny 49. hely

 

 

Simonyi Tünde 8. osztály Mészáros Erika TTT Angol Nyelvi Verseny Eredményes szereplés
Pipicz András 5. osztály
Hegyközi Ferenc 5. osztály