Versenyző: Osztálya: Tanára: Verseny neve: Helyezés:
Tarnai László 8. osztály   Városi diákolimpia mezei futás 1. helyezett
Tóth Jenő 2. osztály Juhász Tivadarné Városi Matematikaverseny 3. helyezett
Gyulánszki Dávid 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 10. helyezett
Bíró Péter 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 12. helyezett
Gyulánszki Dávid 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Kalmár László Matematikaverseny megyei 2. helyezett
Maróti Dávid 8. osztály Lugosi Marika Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia megyei 7. helyezett
Ungár Anikó 7. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia megyei 7. helyezett
Juhász Anna 7. osztály Kanfi-Horváth Erzsébet Tisza Parti Angol nyelvi verseny városi 12. helyezett
Simkó Attila 7. osztály Kanfi-Horváth Erzsébet Tisza Parti Angol nyelvi verseny városi 11. helyezett
Maróti Dávid 8. osztály Kanfi-Horváth Erzsébet Litteratum Angol Nyelvi Verseny megyei 1. helyezett országos 2. helyezett
Bíró Péter 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Radnóti Miklós Kísérleti Gyakorló Gimnázium kiváló feladatmegoldó
Ungár Anikó 7. osztály Csiszár Zoltán Frank János Fizikaverseny megyei 10. helyezett
Maróti Dávid 8. osztály Csiszár Zoltán Frank János Fizikaverseny megyei 17. helyezett
Ungár Anikó 7. osztály Csiszár Zoltán Keresd a megoldást!  Fizikaverseny megyei 14. helyezett
Szabó Éva 7. osztály Csiszár Zoltán Keresd a megoldást!  Fizikaverseny megyei 46. helyezett
Simkó Attila 7. osztály Csiszár Zoltán Keresd a megoldást!  Fizikaverseny megyei 57. helyezett
Gyulánszki Dávid 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Makkosházi Matematikaverseny városi  3. helyezett
Musztafa Márk 4. osztály Juhász Tivadarné Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 4. kategória
Tóth Gábor 4. osztály Juhász Tivadarné Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 3. kategória
Gyulánszki Dávid 6. osztály Elekes Gabriella Winkler Andrea Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 5. kategória
Ungár Anikó 7. osztály Elekes Gabriella Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 6. kategória
MihalovitsViktor 7. osztály Szabó Erika Gianni Rodardi novellái alapján meghírdetett rajzverseny megyei 1. helyezett
Fürtön Ádám 7. osztály Szabó Erika Gianni Rodardi novellái alapján meghírdetett rajzverseny megyei 4. helyezett
Bukovecz Bence 3. osztály Szabó Erika Gianni Rodardi novellái alapján meghírdetett rajzverseny megyei 3. helyezett
Székesi Gréti 5. osztály Garzó Erika Dom-VSI kupa Junior "C" lány görkorcsolya  1. helyezett
Székesi Gréti 5. osztály Garzó Erika Diákolimpia Tatabánya görkorcsolya  2. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Városi úszó diákolimpia 100 mell 1. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Megyei úszó diákolimpia 100 mell 2. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Mezei futóverseny városi 1. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Mezei futóverseny megyei 1. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Aquatlon diákolimpia országos 3. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Duatlon országos ranglistaverseny 2. helyezett
Tarnai László 8. osztály   Duatlon országos bajnokság 3. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Halle - német nemzetközi verseny tőrvívás 2. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Somorja - szlovák nemzetközi verseny tőrvívás 1. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Szeged - magyar verseny tőrvívás 2. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Zágráb - nemzetközi verseny tőrvívás 2. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Böbling - német tartományi verseny tőrvívás 1. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Bochum - német tartományi verseny tőrvívás 1. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Ásotthalom - OB ugrálókötél 3. helyezett
Bakó Tamás 6. osztály   Mórahalom - megyei diákolimpia ugrálókötél 1. helyezett
Bíró Péter 6. osztály   Ágasegyháza - Tavasz kupa tájfutás 4. helyezett
Bíró Péter 6. osztály   Hódmezővásárhely - Keletmagyar kupa tájfutás 3. helyezett
Bíró Péter 6. osztály   Újvidék - Strazilovo kupa tájfutás 1. helyezett
Bíró Péter 6. osztály   Táborfalva - Postás kupa tájfutás 11. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Ópusztaszer - Árpád vezér emlék verseny íjászat 3. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Mindszenti terem íjász verseny 1. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Szeged - 2. I.F.A.A. Országos Terem Íjász Bajnokság 1. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Hódmezővásárhely - 3. Szittya Ünnepi Verseny íjászat 1. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Szeged - 4. Vándor Zászló Verseny íjászat 1. helyezett
Lovász Ferenc 6. osztály   Budapesti diákolimpia íjászat 1. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   DKMT Eurorégiós Újévi Asztalitenisz Gála újonc egyéni 3. helyezés utánpótlás csapat 1. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Újonc országos bajnokság főtábla 32 közé jutás
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Városi utánpótlás bajnokság újonc egyéni 1. helyezett serdülő egyéni 2. helyezett serdülő páros 1. helyezett ifi páros 2. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Trióda kupa U3 főtábla 16 közé jutás
Tímár Zoltán 5. osztály   ATSK Eurorégiós Újévi Asztalitenisz Verseny újonc fiú I. korcsoport 3. helyezett újonc fiú II. korcsoport 3. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   2008. évi Csongrád megyei Asztalitenisz verseny újonc egyéni 1. helyezett serdülő egyéni 1. helyezett serdülő páros 1. helyezett ifi egyéni 3. helyezett ifi páros 2. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Diákolimpia 2008. 8 közé jutás
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Országos Újonc csapatbajnokság 3. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Újonc Huszak Bajnokság 8. helyezett
Tímár Zoltán 5. osztály   Asztalitenisz Budapest Bajnokság főtábla 16 közé jutás