Versenyző: Osztálya: Tanára: Verseny neve: Helyezés
Babócs Dóra 5. osztály Beke Ferenc Városi Számítástechnika Verseny 2. helyezett
Bényi László 7. osztály Lugosi Mária Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny anyanyelv 8. helyezett
Bényi László 7. osztály Lugosi Mária Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny matematika 13. helyezett
Bényi László 7. osztály Lakatos Gabriella Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny angol 19. helyezett
Berta Ákos 6. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Berta Ákos, Ungár Anikó, Simkó Attila 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat megyei 11. helyezett
Bíró Péter 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Genius Logicus Nemzetközi Logikai Verseny országos 10. helyezett nemzetközi 92. helyezett
Bíró Péter 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 37. helyezett
Bíró Péter 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 6. helyezett
Bíró Péter 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Kalnár László Matematikaverseny megyei 20. helyezett
Bíró Péter, Gyulánszki Dávid, Lovász Ferenc 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat megyei 16. helyezett
Bogdán Zoltán 7. osztály Lugosi Mária Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny anyanyelv 17. helyezett
Cseh Nimfa 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Dékány Bence 7. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia városi 3. helyezett
Dékány Bence 7. osztály Garzó Erika Hosszúpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő 4. helyezett
Dékány Bence 7. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő 5. helyezett
Fehér Kristóf 2. osztály Juhász Tivadarné, Szekeres Márta Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Fehér Kristóf 2. osztály Szekeres Márta Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Glaug Dániel 7. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia városi 4. helyezett
Glaug Dániel 7. osztály Garzó Erika Hosszúpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő 3. helyezett
Gyulánszki Dávid 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Genius Logicus Nemzetközi Logikai Verseny országos 6. helyezett nemzetközi 58. helyezett
Gyulánszki Dávid 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 35. helyezett
Gyulánszki Dávid 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 3. helyezett
Gyulánszki Dávid 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Kalnár László Matematikaverseny megyei 12. helyezett
Gyulánszki Dávid 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Makkosházi Matematikaverseny 1. helyezett
Juhász Anna 6. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Kakas Lúcia 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 6. helyezett
Kassai Levente 1. osztály Rátz Katalin Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Kócsó Laura 5. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Kunyi Klaudia 2. osztály Juhász Tivadarné, Szekeres Márta Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Kunyi Klaudia 2. osztály Juhász Tivadarné, Szekeres Márta Városi Matematikaverseny 18. helyezett
Lovász Ferenc 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Genius Logicus Nemzetközi Logikai Verseny országos 54. helyezett nemzetközi 441. helyezett
Lovász Ferenc 5. osztály Hajdu Andrea Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia német arany fokozat
Lovász Ferenc 5. osztály Tóthné Forgó Ilona, Winkler Andrea Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Magyar Krisztián 6. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv bronz fokozat
Maróti Dávid 7. osztály Csiszár Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 32. helyezett
Maróti Dávid 7. osztály Beke Ferenc Városi Számítástechnika Verseny 1. helyezett
Maróti Dávid 7. osztály Lugosi Mária Ne felejtsetek! Országos Levelező Verseny anyanyelv bronz fokozat
Maróti Dávid 7. osztály Lugosi Mária Ne felejtsetek! Országos Levelező Verseny anyanyelv bronz fokozat
Maróti Dávid 7. osztály Lugosi Mária Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny anyanyelv 8. helyezett
Mustafa Márk 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 2. helyezett
Mustafa Márk 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Városi Matematikaverseny 9. helyezett
Mustafa Márk 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Megyei Matematikaverseny 14. helyezett
Mustafa Márk 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 10. helyezett
Mustafa Márk 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Kalnár László Matematikaverseny megyei 31. helyezett
Mustafa Márk, Petrovics Alex, Tóth Gábor 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat megyei 12. helyezett
Mustafa Sulimán 1. osztály Rátz Katalin Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Pásztor József 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Petrovics Alex 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Petrovics Alex 3. osztály Nemes Zsuzsanna Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Petrovics Alex 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Petrovics Alex 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Kalnár László Matematikaverseny megyei 23. helyezett
Simkó Attila 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Genius Logicus Nemzetközi Logikai Verseny országos 23. helyezett nemzetközi 193. helyezett
Simkó Attila 6. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Simkó Attila 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Simkó Attila 6. osztály Beke Ferenc Városi Számítástechnika Verseny 8. helyezett
Simkó Attila 6. osztály Beke Ferenc Comenius Logo megyei döntő 5. helyezett
Simkó Attila 6. osztály Beke Ferenc Comenius Logo országos döntő 52. helyezett
Szabó Éva 6. osztály Erdős Judit Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia anyanyelv arany fokozat
Szabó Éva 6. osztály Vágvölgyiné Szepessy Csilla Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny természetismeret 14. helyezett
Székesi Gréti 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Székesi Gréti 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Székesi Gréti 4. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia városi 4. helyezett
Szép Nikolett 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 2. helyezett
Szép Nikolett 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kalnár László Matematikaverseny megyei 8. helyezett
Szűcs Árpád 5. osztály Hajdu Andrea Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia német arany fokozat
Tarnai László 7. osztály   Városi Diákolimpia úszás 100 m mell 3. helyezett
Tarnai László 7. osztály   Városi Diákolimpia úszás 100 m gyors 5. helyezett
Tarnai Orsolya 6. osztály   Városi Diákolimpia úszás 100 m hát 2. helyezett
Tarnai Orsolya 6. osztály   Városi Diákolimpia úszás 100 m mell 4. helyezett
Tarnai Orsolya 6. osztály   Megyei Diákolimpia úszás 100 m hát 4. helyezett
Timár Zoltán 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Timár Zoltán 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Timár Zoltán 4. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kalnár László Matematikaverseny megyei 6. helyezett
Tóth Gábor 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Tóth Gábor 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Tóth Gábor 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Kalnár László Matematikaverseny megyei 22. helyezett
Tóth Gergely 7. osztály Tóthné Forgó Ilona, Csiszár Zoltán Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei döntőbe jutott
Tóth Gergely 7. osztály Tóthné Forgó Ilona, Csiszár Zoltán Makkosházi Matematikaverseny 11. helyezett
Tóth Jenő 1. osztály Rátz Katalin Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Török Zsófia 3. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny matematika országos 1. helyezett
Török Zsófia 2. osztály Juhász Tivadarné, Szekeres Márta Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matematika arany fokozat
Ungár Anikó 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Genius Logicus Nemzetközi Logikai Verseny Országos 39. helyezett nemzetközi 318. helyezett
Ungár Anikó 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 8. helyezett
Ungár Anikó 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Bonifert Domonkos Matematikaverseny megyei 5. helyezett
Ungár Anikó 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Kalnár László Matematikaverseny megyei 4. helyezett
Ungár Anikó 6. osztály Tóthné Forgó Ilona Makkosházi Matematikaverseny 9. helyezett
Vékony richárd 5. osztály Hajdu Andrea Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia német arany fokozat