Versenyző: Osztálya: Tanára: Verseny neve: Helyezés
Mustafa Márk 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna Városi Matematika Verseny 3. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Városi Matematika Verseny 3. helyezett
Szép Nikolett 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Bonifert Domonkos Matematika Verseny 5. helyezett
Timár Zoltán 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Bonifert Domonkos Matematika Verseny 5. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Bonifert Domonkos Matematika Verseny 5. helyezett
Ungár Anikó 5. osztály Konfár László, Tóthné Forgó Ilona Makkosházi Matematika Verseny 2. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kalmár László Matematika Verseny megyei 6. helyezett
Bíró Péter 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kalmár László Matematika Verseny megyei 16. helyezett
Ungár Anikó 5. osztály Konfár László, Tóthné Forgó Ilona Kalmár László Matematika Verseny megyei 6. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 9. helyezett
Ungár Anikó 5. osztály Konfár László, Tóthné Forgó Ilona Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 19. helyezett
Szép Nikolett 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 2. helyezett
Székesi Gréti 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 3. helyezett
Timár Zoltán 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 5. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 3. helyezett
Bíró Péter 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 4. helyezett
Maróti Dávid, Simkó Katalin 6.osztály, 8.osztály Beke Ferenc Városi Informatika Verseny csapat városi 1. helyezett
Berta Ákos, Simkó Attila 5. osztály Beke Ferenc Városi Informatika Verseny csapat városi 7. helyezett
Tarnai Orsolya 5. osztály   Megyei Diákolimpia úszás: 50m hát, 50m mell 1. helyezett
Kopilovic Eleonóra 1. osztály Garzó Erika Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia megyei 4. helyezett
Szabó Éva 5. osztály Garzó Erika Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia megyei (hosszútávú) 5. helyezett
Sklenszky Dominik 2. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 8. helyezett
Mustafa Márk 2. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 12. helyezett
Szalóky Benjámin 4. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 7. helyezett
Glaug Dániel 6. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 6. helyezett
Dékány Bence 6. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 2. helyezett
Oláh Bence 8. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 1. helyezett
Szalóky Daniella 8. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia megyei 1. helyezett
Bende Gréta 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 1. helyezett
Cseh Nimfa 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 1. helyezett
Kakas Lúcia 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 1. helyezett
Mustafa Márk 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 1. helyezett
Petrovics Alex 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 1. helyezett
Szabó Dániel 2. osztály Juhász Tivadarné, Nemes Zsuzsanna TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 6. helyezett
Szép Nikolett 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 2. helyezett
Timár Zoltán 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 2. helyezett
Székesi Gréti 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 9. helyezett
Bíró Péter 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 13. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 13. helyezett
Lovász Ferenc 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 13. helyezett
Vékony Richárd 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin TUDOR Országos Levelező Verseny Matematika 23. helyezett
Szép Nikolett 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Matematika Verseny 2. helyezett
Timár Zoltán 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Matematika Verseny 2. helyezett
Székesi Gréti 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Rébusz Országos Matematika Verseny 2. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Rébusz Országos Matematika Verseny 2. helyezett
Lovász Ferenc 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Rébusz Országos Matematika Verseny 2. helyezett
Bíró Péter 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Rébusz Országos Matematika Verseny 3. helyezett
Szép Nikolett 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 37. helyezett
Székesi Gréti 3. osztály Juhász Tivadarné, Oroján Ágota Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 42. helyezett
Gyulánszki Dávid 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 32. helyezett
Bíró Péter 4. osztály Juhász Tivadarné, Rátz Katalin Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 36. helyezett
Tarnai Orsolya 5. osztály   Úszó Diákolimpia 6. helyezett
Babinyecz Tímea 9. osztály   Országos Divattáncverseny felnőtt disco szóló 2. helyezett
Babinyecz Tímea 9. osztály   Országos Divattáncverseny felnőtt disco duó 1. helyezett