Versenyző: Osztálya: Verseny neve: Helyezés
Ármán Enikő 2. osztály TUDOR Levelező Verseny 1. helyezés
Bálint Mátyás 3. osztály Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny Matematika 3. helyezés
Bényi Viktória 4. osztály Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny 1. helyezés
Bíró Timea 8. osztály Bendegúz NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny Országos döntő 6. helyezés
Bodó Patrik 2. osztály TUDOR Levelező Verseny Nyelvtan-helyesírás 2. helyezés
Bodó Patrik 2. osztály TUDOR Levelező Verseny Matematika 1. helyezés
Dávid Trisztán Tibor 2. osztály TUDOR Levelező Verseny Matematika 1. helyezés
Gévay Gábor 8. osztály Nemes Tihamér Középiskolai Számítástechnikai Verseny I. kategória Országos döntő 1. helyezés
Gévay Gábor 8. osztály Comenius Logo Verseny III. kategória Országos döntő 15. helyezés
Görhöny Miklós 2. osztály TUDOR Levelező Verseny Matematika 1. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Bonifert Domonkos Matematika Verseny megyei forduló 2. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Kalmár László Matematika Verseny megyei forduló 3. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Városi Matematika Verseny 7. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny Matematika 3. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Kvalitás Országos Feladatmegoldó Verseny 10. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Zrínyi Ilona Matematika Verseny Országos döntő 35. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Net Matek 1. Országos Verseny Országos döntő 2. helyezés
Gyulánszki Dávid 3. osztály Kvalitás 1. Országos Matematika Verseny Országos döntő 10. helyezés
Gyulánszki Réka 7. osztály Sam-Füles Levelezős Feladatmegoldó Verseny Német 3. szint 7. helyezés
Maróti Dávid 5. osztály Hajdú-Bihar Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Levelezős Verseny Nyelvtan 5. helyezés
Maróti Dávid 5. osztály Tesztkódex Tanulmányi Verseny Magyar nyelvtan Országos döntő 9. helyezés
Petri Anna 8. osztály Országos Angol Nyelvi Verseny megyei forduló 3. helyezés
Remete Attila Márió 8. osztály Varga Tamás Matematika Verseny Országos döntő 3. helyezés
Simkó Attila 4. osztály Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny Matematika 1. helyezés
Sonjic Fanni 3. osztály TUDOR Levelező Verseny Matematika 1. helyezés
Székesi Gréti 2. osztály TUDOR Levelező Verseny 2. helyezés
Tímár Zoltán 2. osztály TUDOR Levelező Verseny Matematika 1. helyezés
Tóth Zsófia Katica 8. osztály Országos Történelem Verseny megyei forduló 3. helyezés
Tóth Zsófia, Jerney Leona, Remete Attila 8. osztály Városi Történelem Verseny 2. helyezés
Ungár Anikó 4. osztály Rébusz Országos Feladatmegoldó Verseny Matematika 1. helyezés