Versenyző: Osztálya: Verseny neve: Helyezés
Petri Dániel 4. osztály Kis Matematikusok Levelező Versenye megyei döntő 2. helyezés
Gyulánszki Dávid 2. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 4. helyezés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 9. helyezés
Ungár Anikó 3. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 3. helyezés
Maróti Dávid 4. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 2. helyezés
Börcsök Nikolett 6. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 12. helyezés
Csigi Balázs 6. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 4. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 6. helyezés
Bíró Tímea 7. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny megyei forduló 1. helyezés
Bíró Tímea, Remete Attila, Tóth Zsófia 7. osztály Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat megyei 2. helyezés
Remete Attila 7. osztály Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 3. helyezés
Bíró Tímea 7. osztály Országos Angol Nyelvi Verseny megyei forduló 3. helyezés
Tóth Zsófia 7. osztály Teleki Pál Földrajzverseny megyei forduló 10. helyezés
Bíró Tímea, Gévay Gábor, Mihályi Dóra, Petri Anna, Tóth Zsófia 7. osztály Harry Potter Városi Verseny csapat 1. helyezés
Maróti Dávid, Petri Dániel, Tóth Gergely 4. osztály Harry Potter Városi Verseny csapat 7. helyezés
Petri Anna, Remete Attila, Tóth Zsófia 7. osztály Városi Történelemverseny csapat 1. helyezés
Erdei Nóra, Börcsök Nikolett, Csigi Balázs 6. osztály Városi Történelemverseny csapat 3. helyezés
Jernei Leona, Petri Anna, Tóth Zsófia   Városi Sakk Diákolimpia csapat 3. helyezés
Bálind Mátyás 2. osztály Matematika Városi Verseny 34. helyezés
Gyulánszki Dávid 2. osztály Matematika Városi Verseny 11. helyezés
Székesi Szofi 6. osztály Makkosházi Matematikaverseny 7. helyezés
Bíró Tímea 7. osztály Makkosházi Matematikaverseny 7. helyezés
Gévay Gábor 7. osztály Makkosházi Matematikaverseny 10. helyezés
Remete Attila 7. osztály Makkosházi Matematikaverseny 3. helyezés
Dávid Marcell, Simkó Katalin 6. osztály Számítástechnika Városi Verseny 3. helyezés
Bíró Tímea, Gévay Gábor 7. osztály Számítástechnika Városi Verseny 2. helyezés
Kakas Flóra 3. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Szabó Éva 3. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Kövesdi Izabella 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Petri Dániel 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Maróti Dávid 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Beke Lili 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Törköly Zsófia 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Tóth Gergely 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Csigi Balázs 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Dávid Marcell 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Börcsök Nikolett 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Tóth Betty 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Simkó Katalin 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Bíró Tímea 7. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Mihályi Dóra 7. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Tóth Zsófia 7. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Nyelvtan-helyesírás Arany fokozatú minősítés
Maróti Dávid 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Petri Dániel 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Tóth Gergely 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Kövesdi Izabella 4. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Börcsök Nikolett 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Simkó Katalin 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Dorozsmai Dávid 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Mihályi Zsolt 6. osztály Bendegúz Országos Levelezőverseny Német nyelv Arany fokozatú minősítés
Ármán Enikő 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 5. helyezés
Benke Martin 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 13. helyezés
Görhöny Miklós 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 12. helyezés
Kiss Attila 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 16. helyezés
Nabehan Imen 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 16. helyezés
Pásku Andrea 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 10. helyezés
Székesi Gréti 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 8. helyezés
Szép Nikolett 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 5. helyezés
Timár Zoltán 1. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 7. helyezés
Bálind Mátyás 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 5. helyezés
Beslic Iva 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 12. helyezés
Bíró Péter 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 10. helyezés
Gyulánszki Dávid 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 1. helyezés
Kócsó Laura 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 18. helyezés
Lovász Ferenc 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 10. helyezés
Pham Cintia 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 29. helyezés
Sonjic Fanni 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 19. helyezés
Szűcs Árpád 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 89. helyezés
Varga Levente 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Vékony Richárd 2. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 33. helyezés
Berta Ákos 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 12. helyezés
Bényi Viktória 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 9. helyezés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 7. helyezés
Simkó Attila 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 12. helyezés
Ungár Anikó 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Anyanyelv 8. helyezés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Kvalitas Országos Levelezőverseny Mindkét kategória összesített 14. helyezés
Gábor Bence 3. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Bényi Viktória 3. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Simkó Attila 3. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Ódor Eszter Alíz 3. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Ungár Anikó 3. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 2. helyezés
Bényi László 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 4. helyezés
Maróti Dávid 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 4. helyezés
Petri Dániel 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 4. helyezés
Tóth Gergely 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 4. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Rébusz Levelezőverseny Matematika 4. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Rébusz Levelezőverseny Irodalom 3. helyezés
Petri Anna 7. osztály Rébusz Levelezőverseny Irodalom 8. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Rébusz Levelezőverseny Nyelvtan 7. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Rébusz Levelezőverseny Angol nyelv 15. helyezés
Petri Dániel 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Környezetismeret 5. helyezés
Tóth Gergely 4. osztály Rébusz Levelezőverseny Környezetismeret 4. helyezés
Simkó Katalin 6. osztály Rébusz Levelezőverseny Történelem 17. helyezés
Petri Anna 7. osztály Rébusz Levelezőverseny Történelem 12. helyezés
Tóth Zsófia 7. osztály Rébusz Levelezőverseny Történelem 8. helyezés
Petri Anna 7. osztály Rébusz Levelezőverseny Földrajz 9. helyezés
Varga Alisa 9. osztály Tehetséggondozó Levelezőverseny Újságírás 7. helyezés
Csizmadia Judit 10. osztály Tehetséggondozó Levelezőverseny Újságírás 5. helyezés
Szabó Zita 10. osztály Tehetséggondozó Levelezőverseny Újságírás 7. helyezés
Maróti Dávid 4. osztály Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 15. helyezés
Tóth Zsófia 7. osztály Országos Történelem Tantárgyi Verseny 4. helyezés
Bíró Tímea 7. osztály Bendegúz Nyelvész Országos Tanulmányi Verseny 5. helyezés