Versenyző: Osztálya: Tanára: Verseny neve: Helyezés
A Táltos csapata   Mikó Valér Sakk Diákolimpia 2002/2003. Szeged városi döntő 3. helyezett
Almási Dávid 1.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 5. helyezett
Bényi László 3.o. Juhász Tivadarné RÉBUSZ Levelező verseny, Matematika 1. helyezett
Bényi Viktória 2.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 10. helyezett
Bíró Tímea 6.o. Konfár László Zrínyi Ilona Matematika Verseny Megyei döntő 2. helyezett
Bíró Tímea 6.o. Konfár László Makkosházi Matematika Verseny 1. helyezett
Bíró Tímea 6.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Bíró Tímea 6.o.   Bendegúz Levelező verseny, megyei forduló 1. helyezett
Bíró Tímea 6.o.   Bendegúz Levelező verseny, országos forduló 2. helyezett
Bíró Tímea 6.o. Konfár László Kenguru matematikai verseny Országos döntő 7. helyezett
Bíró Tímea 6.o. Ódor Klára Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Országos döntő 10. helyezett
Börcsök Nikolett 5.o. Konfár László RÉBUSZ Levelező verseny, Matematika 10. helyezett
Börcsök Nikolett 5.o. Ódor Klára RÉBUSZ Levelező verseny, Történelem 3. helyezett
Csigi Balázs 5.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Dávid Marcell 5.o. Törkölyné Winkler Andrea NET Matek matematikai verseny Országos döntő 5. helyezett
Dávid Marcell Kristóf 5.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Fejes Márk 6.o. Konfár László Radnóti Tehetségkutató Matematika Verseny Megyei döntő 8. helyezett
Fejes Márk, Gévay Gábor 6.o. Beke Ferenc Városi számítástechnikai Verseny a Táltos Iskola csapata 1. helyezett
Gévay Gábor 6.o. Beke Ferenc Comenius Logo verseny, számítástechnika Országos döntő 1. helyezett
Gyulánszki Réka 5.o. Ódor Klára RÉBUSZ Levelező verseny, Történelem 3. helyezett
Jerney Leona 6.o. Tóth Judit RÉBUSZ Levelező verseny, Biológia 10. helyezett
Kasza Flóra 6.o.   Csongrád megyei Fiatal Művészeti Iskolák IV. Zenei Versenye Zongora 3. helyezett
Kövesdi Izabella 4.o. Lugosi Mária RÉBUSZ Levelező verseny, Nyelvtan 3. helyezett
Lovász Ferenc 1.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 5. helyezett
Maróti Dávid 3.o. Juhász Tivadarné 3. osztályosok Matematika Versenye Városi döntő 5. helyezett
Maróti Dávid 3.o. Juhász Tivadarné 3. osztályosok Matematika Versenye Megyei döntő 10. helyezett
Maróti Dávid 3.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 4. helyezett
Maróti Dávid 3.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Maróti Dávid 3.o.   Bendegúz Levelező verseny, megyei forduló 5. helyezett
Mihalovits Viktor 2.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 5. helyezett
Mihályi Dóra 6.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Ódor Eszter 2.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 6. helyezett
Ódor Eszter 2.o. Ódor Klára Kvalitás Országos Levelező verseny, Nyelvtan 9. helyezett
Ódor Eszter 2.o.   Bendegúz Levelező verseny, megyei forduló 8. helyezett
Ódor Eszter Alíz 2.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Petri Dániel 3.o. Juhász Tivadarné Kalmár László Matematika Verseny Megyei döntő 3. helyezett
Petri Dániel 3.o. Juhász Tivadarné Kis matematikusok Versenye Városi döntő Kiemelt 1. helyezett
Petri Dániel 3.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 8. helyezett
Petri Dániel 3.o. Juhász Tivadarné RÉBUSZ Levelező verseny, Matematika 1. helyezett
Simkó Attila 2.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 5. helyezett
Simkó Attila 2.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Simkó Katalin 5.o. Konfár László RÉBUSZ Levelező verseny, Matematika 6. helyezett
Simkó Katalin 5.o. Eller Éva RÉBUSZ Levelező verseny, Angol 6. helyezett
Simkó Katalin 5.o. Ódor Klára RÉBUSZ Levelező verseny, Történelem 3. helyezett
Simkó Katalin 5.o. Ódor Klára RÉBUSZ Levelező verseny, Irodalom 2. helyezett
Simkó Katalin Ilona 5.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Szabó Éva 2.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Temesvári Betty 6.o. Tóth Judit RÉBUSZ Levelező verseny, Biológia 9. helyezett
Tóth Gergely 3.o. Juhász Tivadarné Kalmár László Matematika Verseny Megyei döntő 7. helyezett
Tóth Gergely 3.o. Juhász Tivadarné Kis matematikusok Versenye Megyei döntő 4. helyezett
Tóth Gergely 3.o. Stanczel Ádám Csongrád megyei Fiatal Művészeti Iskolák IV. Zenei Versenye Gitár 2. helyezett
Tóth Gergely 3.o. Juhász Tivadarné RÉBUSZ Levelező verseny, Matematika 1. helyezett
Tóth Sándor 6.o. Konfár László Zrínyi Ilona Matematika Verseny Megyei döntő 4. helyezett
Tóth Sándor 6.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Tóth Sándor 6.o. Beke Ferenc Comenius Logo verseny, számítástechnika Országos döntő 2. helyezett
Tóth Zsófia 6.o. Konfár László Makkosházi Matematika Verseny Megyei döntő 6. helyezett
Tóth Zsófia 6.o. Eller Éva RÉBUSZ Levelező verseny, Angol 5. helyezett
Tóth Zsófia 6.o. Ódor Klára RÉBUSZ Levelező verseny, Történelem 6. helyezett
Tóth Zsófia Katica 6.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Törköly Zsófia 3.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Török Balázs 6.o. Konfár László Radnóti Tehetségkutató Matematika Verseny Megyei döntő 1. helyezett
Török Balázs 6.o. Konfár László Makkosházi Matematika Verseny Megyei döntő 2. helyezett
Török Balázs 6.o.   Bendegúz Levelező verseny Arany fokozatú minősítés
Török Balázs 6.o. Konfár László Kenguru matematikai verseny Országos döntő 10. helyezett
Varga Levente 1.o. Juhász Tivadarné Kvalitás Országos Levelező verseny, Matematika 9. helyezett