Versenyző Osztálya Tanára Verseny neve Helyezés
Tóth Jenő 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 1. helyezett
Kassai Levente 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 11. helyezett

Szép Roland

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 15. helyezett
Tóth Jenő 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny 12. helyezett
Zsigmond Tamás 5. osztály Majtényi Eszter Ifjú Zongoristák Találkozója (Hódmezővásárhely) kiemelt nívódíj
Zsigmond Tamás 5. osztály Majtényi Eszter Kortárs Zenei Fesztivál (Szentes) kiemelt nívódíj
Dékány Bence 10. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő rövidtáv - 3. helyezett
hosszútáv - 4. helyezett
Pásztor Márk 7. osztály Garzó Erika Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő 1000 m váltó - 4. helyezett
Tóth Jenő 4. osztály Beke Ferenc Országos Logo Verseny területi 1. helyezett
Tóth Gábor 6. osztály Beke Ferenc Országos Logo Verseny területi 1. helyezett
országos 12. helyezett
Benárik Dávid 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 12. helyezett
Szép Roland 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei)  12. helyezett
Petrov Jakab 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 15. helyezett
Hunyadi Viktória 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 19. helyezett
Tóth Jenő 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 3. helyezett
Kassai Levente 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 4. helyezett

Budavári Veronika

Erdős Soma

Mihály László

Szelle Borbála

2. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny arany minősítés

Benárik Dávid

Szép Roland

Petrov Jakab

Hunyadi Viktória

Szelle Bálint

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny arany minősítés

Kassai Levente

Tóth Jenő

Tóth Anna

Papp Liliána

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny arany minősítés
Kassai Levente 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bátaszéki Matematikaverseny 18. helyezett
Tóth Gábor 6. osztály Kormány-Elekes Gabriella Kalmár László Matematikaverseny (megyei) 3. helyezett
Tóth Jenő 4. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 3. helyezett
Szép Roland 3. osztály  Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 19. helyezett
Papp Liliána 4. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 36. helyezett
Petrov Jakab 3. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 53. helyezett
Benárik Dávid 3. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 76. helyezett
Hunyadi Viktória 3. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 84. helyezett
Szelle Bálint 3. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bendegúz Matematikaverseny, országos döntő 94. helyezett
Tóth Jenő 4. osztály Kormány-Elekes Gabriella Megyei Matematikaverseny 3. helyezett
Kassai Levente 4. osztály Kormány-Elekes Gabriella Bonifert Matematikaverseny 2. helyezett