Versenyző Osztálya Tanára Verseny neve Helyezés
Tóth Gábor 8. osztály Dáni Eszter Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 5. helyezett
Tóth Gábor 8. osztály Dáni Eszter Bátaszéki Matematikaverseny (országos) 24. helyezett
Tóth Gábor 8. osztály Dáni Eszter Makkosházi Matematikaverseny (megyei) 3. helyezett
Kassai Levente 6. osztály Dáni Eszter Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 11. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny 3. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny 19. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Makkosházi Matematikaverseny (megyei) 2. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Kalmár Matematikaverseny (megyei) 3. helyezett
Zsigmond Tamás 7. osztály Zsigmond Gábor Csongrád megyei Kortárszenei Találkozó kiváló teljesítmény
Papp Liliána 6. osztály Lugosi Mária Bendegúz Országos Anyanyelvi Verseny (megyei forduló) 8. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Beke Ferenc LOGO Területi Verseny (5-6. korosztály) 2. helyezett
Tóth Gábor 8. osztály Beke Ferenc LOGO Területi Verseny (7-8. korosztály) 1. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Beke Ferenc LOGO Országos Verseny, ELTE 22. helyezett
Tóth Gábor 8. osztály Beke Ferenc LOGO Országos Verseny, ELTE 14. helyezett
Takács Dominik 2. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Városi Matematika Verseny 23. helyezett
Pipicz András 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Városi Matematika Verseny 10. helyezett
Szelle Borbála 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Városi Matematika Verseny 15. helyezett
Szelle Borbála 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny (megyei) döntőbe jutott
Szelle Borbála 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 5. helyezett
Szelle Borbála 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny (országos) 6. helyezett

Piros Klaudia
Kello Klaudia
Simonyi Tünde

5. osztály Dáni Eszter Medve Szabadtéri Matekverseny Oklevél

Benárik Dávid
Szelle Bálint
Szép Roland

5. osztály Dáni Eszter Medve Szabadtéri Matekverseny Oklevél
Benárik Dávid
Szép Roland
5. osztály Kanizsai Ágnes Play and Win! Országos Angol Nyelvi Verseny Oklevél
Szelle Borbála 4. osztály Domonkos Renáta Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 1. helyezett
Török Zsófia 7. osztály Dáni Eszter Mozaik Országos Tanulmányi Verseny (matematika) döntőbe jutott
Pipicz András 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 4. helyezett
Szép Roland 5. osztály Dáni Eszter Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 5. helyezett
Kassai Levente 6. osztály Dáni Eszter Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 1. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny kiemelt 1. helyezett

Bálint Anna
Petka Ádám
Szilágyi Benjamin
Takács Dominik
Tóth Emma
Farda Vajk

2. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny arany minősítés

Csontos Márton
Hegyközi Ferenc
Kiss-Bottyán Bendegúz
Pipicz András

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny arany minősítés
Szelle Borbála 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny arany minősítés
Pipicz András 3. osztáy Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Megyei Matematikaverseny 8. helyezett
Kiss-Bottyán Bendegúz 3. osztáy Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Megyei Matematikaverseny 10. helyezett
Andó Ákos 11. osztály   Felnőtt B kategóriás 3 fegyvernemes vívóverseny, Férfi kard csapat 1. helyezett
Andó Ákos 11. osztály   Felnőtt B kategóriás 3 fegyvernemes vívóverseny, Férfi kard egyéni 3. helyezett
Tóth Jenő 6. osztály Dáni Eszter Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny (megyei) A Táltos Iskola legeredményesebb versenyzője.
Hegyközi Ferenc Zsombor 3. osztály Erdős Judit Olvasni jó! Országos Levelező Verseny 1. helyezett
Farkas Kitti 3. osztály Erdős Judit Olvasni jó! Országos Levelező Verseny 1. helyezett
Pipicz András 3. osztály Erdős Judit Olvasni jó! Országos Levelező Verseny 2. helyezett
Rápolti Gergely 3. osztály Erdős Judit Olvasni jó! Országos Levelező Verseny 2. helyezett
Szelle Borbála 4. osztály Erdős Judit Olvasni jó! Országos Levelező Verseny 3. helyezett