Versenyző Osztálya Tanára Verseny neve Helyezés
Takács Dominik 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei forduló) 13. helyezett
Takács Dominik 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei forduló) a Táltos Iskola legeredményesebb versenyzője
Bálint Anna 3. osztály Halászné Snyehola Anikó Városi Szavalóverseny kiváló teljesítmény
Pipicz András 4. osztály Erdős Judit Városi Szavalóverseny kiváló teljesítmény
Benárik Dávid 6. osztály   XXI. Országos téli többtusa verseny 1. helyezett

Bényi Brigitta
Csontos Nándor
Kiss-Beck Regina
Kiss-Beck Tamara
Körmös Attila
Mindszenti Gergő
Pipicz Nikolett
Verba-Szögi Marcell

2. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Bálint Anna
Farda Vajk
Horváth Dominik
Petka Ádám
Takács Dominik
Tóth Emma

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Csontos Márton Hegyközi Ferenc Kiss-Bottyán Bendegúz
Pipicz András

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Pipicz András

4. osztály Kuruczné Hordós Márta Bendegúz Levelező Anyanyelv Verseny Arany minősítés

Hegyközi Ferenc

4. osztály Kuruczné Hordós Márta Bendegúz Levelező Anyanyelv Verseny Ezüst minősítés
Tóth Ádám 6. osztály   Nyuszi Kupa Squash verseny 2. helyezett 
Kocsis Bálint 5. osztály   Fallabda Országos Diákolimpia 9. helyezett
Tóth Ádám 6. osztály   Fallabda Országos Diákolimpia 15. helyezett
Benárik Dávid 6. osztály   Ergométer Országos Utánpótlás Bajnokság 14. helyezett
Pipicz András 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Városi Matematikaverseny 3. helyezett
Szelle Borbála 5. osztály Tarsoly Anita Makkosházi Matematikaverseny 3. helyezett

Farda Vajk
Tóth Emma
Takács Dominik

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny Országos Döntő

48. helyezett
49. helyezett
52. helyezett

Pipicz András
Kiss-Bottyán Bendegúz
Csontos Márton
Hegyközi Ferenc
4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny Országos Döntő 13. helyezett
22. helyezett
30. helyezett
42. helyezett
Szelle Borbála 5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny Országos Döntő 22. helyezett
Benárik Dávid
Szép Roland
Szelle Bálint
Kello Klaudia
6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny Országos Döntő 11. helyezett
11. helyezett
16. helyezett
18. helyezett
Török Zsófia 8. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny Országos Döntő 25. helyezett
Benárik Dávid 6. osztály Tarsoly Anita Makkosházi Városi Matematikaverseny 20. helyezett
Fehér Kristóf 8. osztály Lovász Richárd Bendegúz Történelemverseny Országos Döntő 1. helyezett
Újvári Albert 3. osztály   Ifjú Zongoristák Csongrád megyei Találkozója Dícséret
Pipicz András 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Városi Matematikaverseny megyei forduló 4. helyezett
Petka Ádám Péter 3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Matematikaverseny megyei döntő 5. helyezett
Bálint Roland 2. osztály   XVIII. "Kossuth utcai" futóverseny 3. helyezett
Török Zsófia 8. osztály Mészáros Erika Mozaik Országos Angol Haladó Tanulmányi Verseny 2. helyezett
Pipicz András 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei forduló) 21. helyezett
Pipicz András 4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Varga Tamás megyei matematikaverseny 4. helyezett
Gercsó Patrik 3. osztály Mészáros Erika Play and Win! országos angol nyelvi levelező verseny 1. helyezett
Papp Liliána 7. osztály Lugosi Mária Bendegúz Anyanyelvi verseny 23. helyezet
Benárik Dávid 6. osztály Tarsoly Anita IX. Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 33. helyezett
Papp Liliána 7. osztály Mészáros Erika Városi Story Telling verseny 6. helyezett
Papp Liliána 7. osztály   Városi Mezei futóverseny 30. helyezett
Benárik Dávid 6. osztály   Városi Mezei futóverseny 11. helyezett
Benárik Dávid 6. osztály Csukás Andrea Világjáró országos földrajzi levelező verseny 1. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság: Standard 3. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Sziluett kupa: Standard 2. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Bem kupa: Standard 3. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Ormánság kupa: Standard 1. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Ormánság kupa: Latin 3. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Forma kupa: Standar 1. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Forma kupa: Latin 3. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   TáncSport Magyar Bajnokság: 10 tánc (Standard-Latin) 3. helyezett
Bodor Fanni 7. osztály   Mecsek kupa: Standar 1. helyezett