Versenyző Osztálya Tanára Verseny neve Helyezés
Bényi Brigitta 3. osztály Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(lány kategória)
2. hely
Pipicz Nikolett 3. osztály Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(lány kategória)
3. hely
Varga Gergő 5. osztály Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(fiú kategória)
1. hely
Bálint Roland 3. osztály Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(fiú kategória)
2. hely
Kremer Máté 3. osztály Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(fiú kategória)
3. hely

Szelle Borbála
Kis Linett

6. osztály
5. osztály
Garzó Erika Asztalitenisz Diákolimpia városi döntő
(lány csapat)
2. hely

Hegyközi Ferenc
Jáger Anna
Kis-Bottyán Bendegúz
Pipicz András

5. osztály Erdős Judit Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Bács Kiskun és Csongrád megye területi forduló 2. hely
Pipicz András 5. osztály Erdős Judit Arany János Magyarverseny országos döntő 7. hely
Pipicz András 5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 7. hely
Mindszenti Balázs 1. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Bus Kristóf
Gál Ádám
Kovács Zalán
Szelle Márton

2. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Bálint Roland
Mindszenti Gergő
Pipicz Nikolett
Verba-Szögi Marcell
Jakab Marcell
Bényi Brigitta

3. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Bálint Anna
Petka Ádám
Takács Dominik
Tóth Emma

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Levelező Matematikaverseny Ezüst minősítés

Pipicz Nikolett
Bényi Brigitta

3. osztály Erhardt Zoltánné Bendegúz Levelező Anyanyelvi Verseny Arany minősítés

Bálint Anna
Petka Ádám
Takács Dominik

4. osztály Halászné Snyehola Anikó Bendegúz Levelező Anyanyelvi Verseny Bronz minősítés

Pipicz Nikolett
Verba-Szögi Marcell

3. osztály Erhardt Zoltánné Bendegúz Levelező Irodalom, Szövegértés Verseny Arany minősítés

Gercsó Patrik

4. osztály Lakatos Gabriella Bendegúz Levelező Angolverseny Arany minősítés

Papp Liliána

8. osztály Vágvölgyiné Szepessy Csilla Szécsi Szilveszter Biológia Tehetségkutató Verseny 12. hely

Szelle Borbála

6. osztály Erdős Judit XV. nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló 4. hely

Pipicz András

5. osztály Tarsoly Anita Makkosházi Matematikaverseny 3. hely

Hegyközö Ferenc

5. osztály Erdős Judit XV. nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló 24. hely

Pipicz András

5. osztály Erdős Judit XV. nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló 11. hely

Szép Roland

7. osztály Erdős Judit XV. nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló 30. hely

Papp Liliána

8. osztály Erdős Judit XV. nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló 15. hely

Papp Liliána

8. osztály Erdős Judit Városi szavalóverseny 5. hely

Papp Liliána

8. osztály Erdős Judit Megyei szavalóverseny 4. hely

Benárik Dávid

7. osztály Csukás Andrea Bor Pál Fizikaverseny városi középdöntő 19. hely

Petka Ádám Péter

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Kalmár László Metematikaverseny megyei forduló 2. hely

Gercsó Patrik

4. osztály Lakatos Gabriella Bendegúz Akadémia Angol Verseny megyei döntő 4. hely

Heidrich Balázs

7. osztály Zanin-Kasza Ilona III. Krutilla József Országos Akvarellfestő Verseny döntő 5. hely

Petka Ádám Péter

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 6. hely

Petka Ádám Péter

4. osztály Juhász Tivadarné Zsuzsa néni Bendegúz Matematikaverseny megyei döntő 1. hely

Pipicz András

5. osztály Erdős Judit Bendegúz Anyanyelvi Levelező Verseny Arany minősítés

Pipicz András

5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Levelező Matematikaverseny Arany minősítés

Pipicz András

5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny megyei döntő 1. hely

Pipicz András

5. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny országos döntő 6. hely

Pipicz András
Rápolti Gergely
Szelle Borbála

5-6. osztály Tarsoly Anita Medve Szabadtéri Matematikaverseny (Medvebocsok csapata) 7. hely

Bálint Ádám
Kello Klaudia
Piros Klaudia

7. osztály Tarsoly Anita Medve Szabadtéri Matematikaverseny (Kismedvék csapata) 35. hely

Pipicz András

5. osztály   Play And Win Angol Levelező Verseny 8. hely

Pipicz András

5. osztály   Bendegúz Levelező Történelem Verseny Bronz minősítés

Pipicz András

5. osztály   Zsoldos Zsolt Emlékverseny, cselgáncs 5. hely

Bálint Roland

3. osztály   "A legjobb hátvédnek" Nyilasi Tibortól oklevél

Bálint Roland

3. osztály   2013-2014. Bozsik Programban veretlenek

1 ezüstérem
4 bronzérem

Bálint Roland

3. osztály   "MIKI"-kupa (Deszk)

1. hely

Pipicz András

5. osztály Tarsoly Anita Kalmár László Matematikaverseny, megyei döntő

24. hely

Hegyközi Ferenc

5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Arany fokozat

Benárik Dávid

7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Arany fokozat

Kis-Bottyán Bendegúz

5. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Bronz fokozat

Szelle Borbála

6. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Arany fokozat

Szelle Bálint

7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Arany fokozat

Benárik Dávid

7. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Megyei Matematikaverseny

16. hely

Szép Roland

7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny Arany fokozat

Simonyi Tünde

7. osztály Tarsoly Anita Zrínyi Ilona Levelező Matematikaverseny

Arany fokozat

Szelle Borbála

6. osztály Tarsoly Anita Bendegúz Matematikaverseny megyei döntő

2. hely

Benárik Dávid

7. osztály Mészáros Erika Play & Win! Országos angol nyelvi levelező verseny, Junior szint

1. hely

Gercsó Patrik

5. osztály Mészáros Erika Play & Win! Országos angol nyelvi levelező verseny, Starter szint

1. hely