Kedves Szülők!

Mint azt már korábban jeleztük, a következő tanévben (2018/2019) megváltozott fenntartóval (MET egyház) és névvel (Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Tehetséggondozó Telephelye), de ugyanazzal a tehetséggondozó programmal folytatjuk a munkát a Pósz Jenő utca 2. szám alatti intézményünkben.

Mivel a titkárságunk a telephelyen nyáron szünetel, ezért beiratkozni az Osztrovszky utcai épületben (6721 Szeged, Osztrovszky u. 1/6) lehet.

Beiratkozás: június 27-én reggel 8 órától

Pótbeiratkozás:

augusztus 1-jén 8 órától

augusztus 15-én 8 órától

A beiratkozás mindazoknak szükséges, akik a következő tanévet iskolánkban kívánják megkezdeni/folytatni (tehát azoknak is, akik jelenleg a Táltos Iskola diákjai, óvodásai, illetve már beiratkoztak a leendő első osztályunkba, vagy óvodai csoportunkba)!!!!

Természetesen a nevelés/oktatás a Pósz Jenő utca 2. szám alatti intézményben folytatódik szeptember 1-től.

Művészetoktatási tevékenységét a Táltos Iskola tovább folytatja!

A beiratkozás a működési engedély hatályossága után tekinthető véglegesnek.

Kellemes pihenést kívánok a nyári szünetre!

Erdős-Nagy Judit