Megérkezett december és az első hó! Ebben a hónapban már nálunk is minden az ünnepi készülődésről szól. Táltosaink lelkesen díszítik a termeiket, és készülnek az iskolai programjainkra. Szorgos kezek szerkesztik újságunk, a Mizújs, téli számát, és énekes-táncos diákjaink a város számos rendezvényén mutatják meg, milyen is a Táltosos karácsonyi szellem!

December 5. 18:00 - Mikulás-várás Táltos módra, sok zenével és kézműves varázslattal – Széchenyi tér Angyalvár

December 6. – Mikulás az iskolában – ellátogat hozzánk a Mikulás, kiosztja ajándékait és értékeli a gyerekek róla készített műveit, ennek jegyében kérjük, viseljen minden gyermek valami pirosat (akár csak egy zoknit J ).

December 16. >>> December 15. - Karácsonyi kézműves

December 16. 17:00 – Táltos Iskola zenés fellépés - Délmagyarország-Rotary Advent Klauzál tér

December 17. 17:00 – Ezüstvasárnap táncos és énekes Táltosainkkal – Árkád Szeged Karácsony

December 21. 10:00 – János vitézSzegedi Nemzeti Színház

December 22. – Karácsony a Táltosban

December 27. – január 2. – Téli szünet

Január 3. – Első tanítási nap

Városi fellépéseink megtekintésére mindenkit szeretettel várunk és meghitt készülődést kívánunk az ünnepekre!