Tanulóink az idei évben is lelkesen vettek részt a matematikaversenyeken. A levelezős versenyek fordulóinak feladatait rendszeresen és precízen kidolgozva küldtük vissza a szervezőknek.

Az összesített pontszámok alapján a Sziporka Országos Matematika Verseny hatvani döntőjébe Kókai Ákos, 3. osztályos tanuló kapott meghívást, ahol a 3. helyezést érte el. Ákos lelkesedése, tehetsége és matematika iránti érdeklődése a XIII. Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjéig is eljuttatta, ahol szintén a 3. helyet szerezte meg.

Mindszenti Balázs, 4. osztályos tanulónk a Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntőjében képviselte iskolánkat, ahol 1. helyezést ért el, és ezzel bejutott az országos döntőbe, amelyet május 20-án, Szegeden rendeznek. További sok sikert kívánunk neki!

Büszkék vagyunk Rátok!